دسته‌بندی نشده

آموزش منوهای افتر افکت

هر چند وقت یکبار از زبانه های منوهای افترافکت استفاده می کنید؟ احتمال این وجود دارد که شما احتمالاً تعداد انگشت شماری از ابزارهایی را که استفاده می کنید در اختیار دارید ، اما در مورد ویژگی های تصادفی که هنوز امتحان نکرده اید چطور؟ ما به سنگهای قیمتی پنهان شده در فهرست های برتر نگاه می کنیم و تقریباً در نیمه راه هستیم! البته آموزش دقیق تر این مهارت در اینجا به تفصیل بیان شده.

در این آموزش منوهای افتر افکت، از نزدیک نگاهی به تب Animation خواهیم انداخت. این برگه دارای منحصر به فردترین ، مفیدترین و جالب ترین ابزارهای موجود در هر برگه فهرست بالا است. برای این درس ما در اینجا به مهمترین ویژگی ها خواهیم پرداخت. همچنین رسانه مکتب تی وی این راهنمای انیمشین سازی را بطور دقیق بررسی کرده است. ، از جمله:

  • از پیش تنظیم شده برای انیمیشن
  • خصوصیات Keyframe
  • انیمیشن متن
  • و خیلی بیشتر با دستیار انیمیشن

شکی نیست که تنظیمات ثابت تعبیه شده در منو های After Effects  مفید هستند. اما اگر بتوانید ایستگاه از پیش تنظیم خود را ایجاد کنید که برای شما مناسب باشد ، چه می کنید؟ شما احتمالاً سبک بصری و اولویت خود را برای نحوه استفاده از افتر افکت دارید. یا اگر متوجه شدید که از همان تنظیمات بارها و بارها کپی و پیست می کنید ، چه می کنید؟ اینجاست که تنظیمات از پیش تعریف شده وارد انیمیشن می شوند.

بگذارید بگوییم من یک لایه منطبق با برخی از جلوه ها و تنظیمات بسیار خاص دارم. این لایه دارای میزان مناسب تاری ، نوردهی و جابجایی آشفته است و دقیقاً همان شکلی است که من می خواهم. شاید قصد دارم بعداً در پروژه از آن استفاده کنم یا فقط می خواهم در جاده مفید باشد.

اگر تنظیمات یا ایستگاه از پیش تنظیم شده ای برای انیمیشن دارید که می خواهید بعداً ذخیره کنید ، آنچه را که می توانید انجام دهید در اینجا آورده شده است. تمام خصوصیاتی را که می خواهید ذخیره کنید انتخاب کرده و به Animation> Preset Animation بروید.

با این کار پنجره ای ظاهر می شود که می توانید از پیش تعیین شده را به طور رسمی نامگذاری و ذخیره کنید. به طور پیش فرض ، After Effects باید در Adobe> After Effects> User Presets ذخیره شود. فقط کافی است پیش بروید و تنظیمات از پیش تعیین شده را قرار دهید و دوباره بررسی کنید تا مطمئن شوید در پوشه صحیح ذخیره شده است.

  • پیش مجموعه انیمیشن

بیایید تصور کنیم بعداً در جاده ها ، می خواهید این تنظیم سفارشی را افزایش دهید. به سادگی لایه مورد نظر برای تغییر را انتخاب کرده و به قسمت Animation> Start Preset Animation بروید.

پس از اینجا ، به مکانی که پیش تنظیم را ذخیره کرده اید بروید و Open را کلیک کنید.

تنظیمات از پیش تعیین شده آموزش منوهای افتر افکت بلافاصله روی لایه ای که انتخاب کرده اید بارگیری می شود و در تلاش برای کپی و چسباندن باعث صرفه جویی در وقت و دردسر شما می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا