دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی کارت ویزیت با استفاده از فتوشاپ

برای طراحی کارت ویزیت نرم افزار های مختلفی وجود دارند که در سطح اینترنت قابل دسترسی و دانلود هستند و به طراحی یک کارت مناسب و دلخواه شما کمک می کنند. یادگیری این نرم افزار ها و آموزش طراحی کارت ویزیت علاوه بر اینکه باعث گسترش مهارت و دانش شما در زمینه طراحی کارت ویزیت می شود می تواند برای شما سرگرم کننده و جذاب باشد. یکی از ابزارهایی که در آموزش طراحی کارت ویزیت استفاده می شود ابزار فتوشاپ است که در ادامه این آموزش طراحی کارت ویزیت شما را با آن آشنا می کنیم. همچنین متن های مرتبط بسیاری را در زمینه ی آموزش طراحی کارت ویزیت می توانید با اندکی جستجو پیدا کرده و برای ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ استفاده کنید.

 

آموزش طراحی کارت ویزیت
اگر یک کارت ویزیت ساده و شیک طراحی شده توسط یک طراح حرفه ای می خواهید ، می توانید از استودیو Envato سفارش دهید. در این آموزش طراحی کارت ویزیت چند گزینه برای شما وجود دارد:

1. طراحی کارت ویزیت حرفه ای توسط randbusters به همراه آموزش طراحی کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت حرفه ای توسط randbusters
تنها با پرداخت 50 دلار می توانید یک طرح کارت ویزیت مدرن ، منحصر به فرد ، ساده و تمیز را در قالب های مختلف دریافت کنید. خونریزی با فایل برداری یا فتوشاپ و فایل jpg با وضوح بالا آماده چاپ است.

این طراح بیش از 1500 شغل را در استودیوی Envato با 100٪ پیشنهاد مشتری به پایان رسانده است.

2. کارت ویزیت خلاقانه از Astralgirl و آموزش طراحی کارت ویزیت

آیا به دنبال چیزی خلاقانه تر برای روش طراحی کارت ویزیت هستید؟ Astralgirl کارت ویزیت های خلاقانه ، حرفه ای و محاوره ای برای تجارت شما طراحی می کند. این سرویس فقط 40 دلار است و 100٪ پیشنهاد دارد.

3. کارت ویزیت قدیمی از SAO Studio

اگر به دنبال خدمات با کیفیت ، سریع ، قابل اعتماد و بدون دردسر در آموزش طراحی کارت ویزیت هستید و می خواهید اطمینان حاصل کنید که بهترین نتیجه را برای سرمایه گذاری خود دارید ، این طراح برای شما مناسب است.

SAO Studio با سالها تجربه در صنعت طراحی می تواند به شما کمک کند بهترین کارت ویزیت را برای تجارت خود کسب کنید.

4. Cihanzengin آموزش طراحی کارت ویزیت منحصر به فرد و مدرن

این ارائه دهنده کارت ویزیت حرفه ای ، تمیز و مدرن را برای شما طراحی خواهد کرد. پرونده های آماده چاپ را در قالب های مختلف از جمله نشانگر سرریز و PDF قابل ویرایش (قابل ویرایش در Adobe Illustrator) دریافت خواهید کرد. همچنین پرونده ها را در قالب Indesign دریافت خواهید کرد.

Envato Studio آموزش طراحی کارت ویزیت طراحان کارت ویزیت زیادی دارد ، بنابراین آنها را بررسی کنید و مطمئن شوید که یکی از موارد مناسب شما را پیدا کرده است.

غیر از این ، دستورالعمل های گام به گام آموزش طراحی کارت ویزیت برای نحوه ساخت کارت ویزیت و انجام این کار را خودتان بخوانید.

2 میلیون + افزونه ، قلم ، تصویر و دارایی خلاقانه فتوشاپ و ایلوستریتور
هزاران افزونه ، فونت ، عملکرد ، ایستگاه از پیش تنظیم ، تصاویر و موارد دیگر Photoshop و Illustrator را با عضویت در Envato Elements بارگیری کنید. دسترسی نامحدود به کتابخانه ای رو به رشد که میلیون ها سرمایه و دارایی خلاقانه در آن رشد می کند ، داشته باشید.

سبک ها و جلوه های متن در آموزش طراحی کارت ویزیت
با یک کلیک الگوهای چاپی خیره کننده ایجاد کنید.
زمینه ها ، تصاویر و نمادها
تصاویر مدرن برای تنظیم دقیق پروژه بعدی شما.
جلوه های عکس
جلوه های عکس برای ایجاد جلوه های زیبا در عرض چند ثانیه.
مرحله 1
خوب ، اولین کاری که باید انجام دهیم ایجاد یک سند جدید است. بسته به جایی که قصد چاپ کارت های خود را دارید ، ممکن است به ابعاد مختلفی نیاز داشته باشید. چاپگر مورد استفاده من در سیدنی دارای اندازه کارت پیش فرض 90 mm x 55 mm است.

با این حال در این آموزش طراحی کارت ویزیت، هنگام ارسال موارد به چاپگرها ، باید نوعی حاشیه در اطراف تصویر به نام Bleed اضافه کنید. در واقع خونریزی نواحی اطراف لبه های طرح شما است زیرا تصویر همچنان از جایی که چاپگر قصد برش کاغذ را دارد عبور می کند. به این ترتیب ، اگر برش از هر طرف به میلی متر برسد ، در انتها با کاغذ خالی در لبه ها مواجه نخواهید شد. اینکه چقدر فضای برای حاشیه اختصاص می دهید به چاپگر شما و روش طراحی کارت ویزیت نیز بستگی دارد. به طور کلی ، 3 میلی متر – 5 میلی متر مقدار خوبی از خونریزی است.

به دلیل عجیب بودن در فتوشاپ (که بعدا هنگام ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ خواهید دید) ما از مقدار 3 میلی متر استفاده خواهیم کرد. بنابراین هنگام ایجاد تصویر ، به جای اینکه آن را 90 میلی متر بلند کنیم ، آن را 90 میلی متر + 3 میلی متر برای حاشیه سمت چپ + 3 میلی متر برای سمت راست = 96 میلی متر می سازیم. به همین ترتیب نحوه ساخت کارت ویزیت را ادامه داده و با عرض ، آن را 55 + 3 + 3 = 61 میلی متر می کنیم.

همچنین در حین آموزش طراحی کارت ویزیت توجه داشته باشید که از آنجا که ما در حال ساخت چیزی برای چاپ هستیم ، باید وضوح تصویر را بر روی 300 dpi تنظیم کرده و حالت رنگ را روی CMYK تنظیم کنید. بعداً در مورد حالت رنگ بیشتر صحبت خواهیم کرد ، اما با وضوح ، باید توجه داشته باشید که 300 dpi اساساً به این معنی است که اطلاعات تصویر بیشتری در دسترس است بنابراین همانطور که آموزش ساخت کارت ویزیت با فتوشاپ می گوید، می توانید چاپ واضحی داشته باشید.

اگر شما مجبور به ایجاد یک پوستر بزرگ با آموزش کارت ویزیت با فتوشاپ هستید ، گاهی اوقات می توانید با کمتر از 120 dpi فرار کنید ، اما این واقعا به میزان نگاه یک شخص در کار شما بستگی دارد. اگر در حال چاپ با سرعت 120 dpi هستید کیفیت از نزدیک بسیار ضعیف است. اگر این یک پوستر غول پیکر است (متر و نه سانتی متر فکر کنید) ، می توانید رد شوید. به هر حال از آنجا که این کارت ویزیت است ، باید آن را 300dpi بسازیم تا چاپ خوب و با کیفیتی داشته باشد.

گام 2 آموزش طراحی کارت ویزیت
پس از ایجاد سند ، اولین چیزی که باید اضافه کنیم چند راهنما برای توضیح مکان لبه های کارت ویزیت و محل روانگرایی است. بنابراین ابتدا Ctrl-R را بزنید تا خط کش ها را اجرا کنید. اکنون برای افزودن راهنماها ، می توانید بر روی خط کش کلیک کرده و راهنماها را به داخل سند بکشید ، یا برای روش دقیق تر ، به View> New Guide بروید و سپس موقعیت افقی 3 میلی متر به آن بدهید. یک بار دیگر در کارت ویزیت با فتوشاپ با موقعیت عمودی 3 میلی متر تکرار کنید. سپس دو بار دیگر با Vertical / 58mm و Landscape / 93mm تکرار کنید.

 

مرحله 3
اکنون در این مرحله از آموزش طراحی کارت ویزیت باید یک بوم خالی مشابه شکل زیر با چهار راهنما داشته باشید که هر کدام از لبه آنها 3 میلی متر فاصله دارد.

مرحله 4
حالا چون من این کارت را برای مسابقه کارت فریلنس سوئیچ درست کردم ، مجبور شدم از یک آیتم از بسته هدایای آرسنال از وکتورها و بافت ها استفاده کنم. من این بافت دوست داشتنی بتن را انتخاب کردم زیرا زیبا و شهری به نظر می رسد! با مراجعه به وب سایت آرسنال و کلیک روی قسمت رایگان آموزش طراحی کارت ویزیت می توانید پارچه را بارگیری کنید.

مرحله پنجم آموزش طراحی کارت ویزیت
بنابراین پس از چسباندن بافت ، Ctrl-T را زدم تا تقریباً به اندازه صحیح تبدیل شود. حالا در حالی که من می خواهم پارچه کثیف و عالی باشد ، اکنون بسیار کثیف و پر سر و صدا است. اول ، ما از شر دو خط غول پیکر که از چپ به راست در حال اجرا هستند خلاص می شویم. این کار آموزش فتوشاپ کارت ویزیت را می توانیم با ابزار Clone Stamp Tool (S) انجام دهیم. من این ابزار را روز دیگر در آموزش کارت ویزیت و اصول طراحی کارت ویزیت مورد بحث قرار دادم ، اما فقط برای به روزرسانی ، Alt را فشار دهید تا ناحیه مورد نظر برای شبیه سازی را انتخاب کنید (در این حالت من از ناحیه ای که در بالا قرار دارد استفاده کردم) و سپس ناحیه مورد نظر برای کلون کردن را تمیز کنید.

استفاده از برس نرم روی بافتی از این دست در آموزش طراحی کارت ویزیت به این معنی است که اگر مستقیماً به دنبال شواهدی از تولید مثل نیستید ، تشخیص آن بسیار دشوار است.

مرحله 6
و اکنون ما با این اصول طراحی کارت ویزیت در فتوشاپ خشن و شهری به نظر می رسیم ، اما نه خیلی خشن.

در این مرحله از آموزش طراحی کارت ویزیت، من تصمیم گرفتم که بافت را تیره کنم ، بنابراین یک لایه بالا با رنگ # 797c82 اضافه کردم و آن را روی Multiply قرار دادم. با این حال ، نگاه کمی عجیب و غریب بود و کرکی مایل به آبی داشت (نگاه کنید به زیر) در حالی که من می خواهم آن را تیره و خاکستری باشد. این مربوط به حالت رنگی است که ما در آن هستیم – CMYK. بنابراین الان در آموزش کارت ویزیت وقت آن است که کمی در مورد حالت های رنگی صحبت کنیم … (حداقل همانطور که من آن را درک می کنم)

ادامه ی آموزش طراحی کارت ویزیت را در پست های بعدی دوره آموزش طراحی کارت ویزیت دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا