دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی لوگو با استفاده از نماد یک حیوان

 

در این بخش از آموزش طراحی لوگو، قصد داریم تا شما را با فرآیند ساخت لوگو به کمک نرم افزار Illustrator آشنا کرده و نکات مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. این آموزش طراحی لوگو به طور خاص به نحوه ی ایجاد و طراحی لوگو هایی با نماد حیوانات اشاره می کند و در نهایت به کمک این آموزش طراحی لوگو می توانید لوگوی مدنظر و دلخواه خود را در برنامه ی Illustrator طراحی و از آن استفاده کنید.

 


Illustrator برنامه ضروری طراحی آرم و لوگو برای بسیاری از طراحان است. این نرم افزار استاندارد صنعت ایجاد آرم های جالب توجه را برای هر صنعت ، هر سبک و هر رسانه ای ، چه چاپی ، تصویری یا دیجیتالی ، آسان می کند. همه آنچه را تصور می کنید ، باید بدانید که نحوه طراحی لوگو در Illustrator چگونه است.

آرم ها و لوگوها ارزش های مارک را از طریق رنگ و شکل منتقل می کنند. اینجاست که این کلمه ظاهر می شود و هرچه نحوه ساخت لوگو قویتر باشد و از آموزش طراحی لوگو به خوبی استفاده شود ، پیام بالاتر می رود! خواه یک کاربر بار اول Illustrator باشید و یا یک حرفه ای در طراحی لوگو ، من با این آموزش طراحی لوگو اینجا هستم تا به شما کمک کنم یک لوگو را گام به گام در نرم افزار Illustrator ایجاد کنید و چگونگی طراحی لوگو را یاد بگیرید.

آرم تولید آبجو Mad Monk
آرم تولید آبجو Mad Monk، Sava Stoic
آرم Boha
آرم Boha از goopanic
آرم Rippon
آرم آبجوسازی از CBT
آرم ماسک
آرم Minimixa Musquy
روش طراحی لوگو Illustrator جالب برای آینده شما. بنابراین قبل از شروع آموزش طراحی لوگو ، یک نوشیدنی برای خود بریزید ، و بیایید نگاهی به آنچه در این آموزش طراحی لوگو یاد خواهیم گرفت بیاندازیم.

1. با خلاصه دوره طراحی لوگو را شروع کنید
2. کلمات کلیدی خود را جستجو کنید
3. افکار خود را بکشید
4- تجارت خود را اصلاح کنید
5. بازخورد مشتری را دریافت کنید
6. نقاشی خود را رقمی کنید
7. متن را اضافه کنید
8. رنگ را اضافه کنید
9. آرم خود را نمایش دهید
10. پرونده های نهایی را صادر کنید

نحوه ساخت آرم در Illustrator به کمک آموزش طراحی لوگو

1. با خلاصه شروع کنید
قبل از اینکه حتی Illustrator را باز کنید ، باید مختصری از مشتری خود بنویسید. بدون آن ، در تاریکی سرگردان خواهید بود و سعی می کنید حدس بزنید مشتری چه می خواهد.

کار طراحی لوگو را با پرسیدن سوال شروع کنید. و به یاد داشته باشید ، شما هرگز نمی توانید بیش از حد درخواست کنید! چند نکته که شما را راه میاندازد:

کار چه می کند؟ هدف این برند چیست؟
تاریخچه شرکت چیست؟ آیا نام معنای عمیق تری دارد؟
ارزش های تجاری چیست؟
مشتری شما چه نوع طرح ها و روندهای بصری را جذب می کند؟
اطمینان حاصل کنید که ارتباطات باز با مشتری خود را حفظ کنید. و فراموش نکنید که شما یک فرد حرفه ای هستید و این وظیفه شماست که مشتری را در جهت طراحی مناسب راهنمایی کنید.

2. کلمات کلیدی خود را جستجو کنید
هنگامی که تمام اطلاعات مورد نیاز مشتری خود را دریافت کردید ، می توانید آن را به یک آرم تبدیل کنید که کار می کند!

آموزش طراحی لوگو با تهیه لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با پروژه شروع می شود. هر کلمه ای که هنگام فکر کردن در مورد مارک تجاری به ذهن شما خطور می کند را یادداشت کنید و نگران درک معنی یا ایجاد چیز زیبا نباشید. به هر حال این را به کسی نشان نخواهید داد!

کلمات کلیدی مهربان
3. افکار خود را بکشید
اکنون ، از کلمات کلیدی خود به عنوان الهام استفاده کنید و شروع به طراحی کنید. مراقب درخواست های مشتری خود باشید ، اما اگر احساس می کنید دلیل موجهی در این مورد دارید ، از ترس از میله ها و ترسیدن چیز دیگری متفاوت نترسید.

در این مرحله از آموزش طراحی لوگو ، به نقاشی “زیبا” فکر نکنید. به سرعت بکشید و بیش از حد فکر نکنید. فقط بر روی انتقال ایده ها از سر خود به مقاله تمرکز کنید. شما باید هرچه بیشتر ایده و مفاهیم بکشید.

وقتی احساس کردید تمام فکرها را به پایان رسانده اید ، کاغذ را کنار بگذارید و آن را تا روز بعد بگذارید. گاهی لازم است هنگام آموزش ایده پردازی لوگو کمی عقب بروید و نقاشی های خود را با چشمانی تازه ببینید. ممکن است اشتباهاتی را که ندیده اید کشف کنید ، ایده های جدیدی کسب کنید یا حتی در مفاهیمی که قبلاً وجود نداشته اند ، امکانات جدیدی مشاهده کنید.

4. به کمک آموزش طراحی آرم گرافیک خود را اصلاح کنید
این بار با نگاهی انتقادی ، دوباره به تمام نقاشی های خود نگاهی بیندازید. به دنبال اشکالات باشید ، راه های بهبود پیدا کنید و قطعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید. بعد ، برخی از نقاشی هایی را که بیشتر دوست دارید برای طراحی لوگو انتخاب کنید و آنها را بارها و بارها بکشید. چند بار کشیدن همان چیز به نظر اتلاف وقت می رسد ، اما در واقع بسیار مفید است. هر نسخه بهتر و بهتر می شود و شما فقط می توانید نسخه کامل آن را در آزمایش دهم ترسیم کنید!

هنگام نقاشی پس از یادگیری طراحی لوگو ، مواردی را که دوست دارید نگه دارید و مواردی را که دوست ندارید مرور کنید. برای هر طراحی و  بیشتر و بیشتر تلاش کنید ، چگونگی طراحی آرم را کامل کنید ، اما در جزئیات کوچک گم نشوید. وقتی تصویر را به Illustrator وارد کنیم ، آن را بهبود خواهیم بخشید.

5. بازخورد مشتری را دریافت کنید
بهترین گرافیک ها را برای ارسال به مشتری انتخاب کنید. ما در آموزش لوگو سازی پیشنهاد می کنیم 2-3 مفهوم اولیه ارسال کنید ، اما این به شما و آنچه قبل از شروع پروژه با مشتری خود توافق کرده اید بستگی دارد.

در دور اول هنگام آموزش طراحی لوگو فقط نقاشی های سیاه و سفید ارسال کنید. افزودن رنگ باعث می شود افراد روی آن تمرکز کنند و در این مرحله ، شما فقط به دنبال تأیید این مفهوم هستید.

فراموش نکنید که شرح مفصلی از نمودارهای خود را نیز در مورد نحوه ساختن لوگو ارسال کنید. درباره ایده های خود صحبت کنید و اینکه چرا تصمیم گرفتید با آن مفاهیم ، اشکال ، عناصر و ترکیبات خاص کار کنید.

6. نقاشی خود را رقمی کنید
بعد از اینکه مشتری یکی را که به بهترین شکل ترجیح می دهد انتخاب کرد ، وقت آن است که ایده خود را به Illustrator وارد کنید و اموزش درست كردن لوگو را اجرایی کنید!

آیا می خواهید با آموزش طراحی لوگو یاد بگیرید که چگونه یک آرم کامل ایجاد کنید؟ آرم رایگان کتاب الکترونیکی تکنیک های طراحی لوگو را دریافت کنید!
برای دریافت کتاب الکترونیکی نکات مهم در طراحی لوگو، همراه با نکات خلاقانه ، روندها ، منابع و یک پیشنهاد تبلیغاتی گاه به گاه (که می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید) ایمیل خود را وارد کنید که به شما می گوید چگونه یک لوگوی خوب طراحی کنیم.

کتاب الکترونیکی آموزش طراحی لوگو را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا