دسته‌بندی نشده

آموزش افتر افکت برای مبتدیان

مقدمه ای بر افتر افکت
قبل از اینکه بدانیم پس از Effects چگونه از آن استفاده کنیم ، مهم است که به سرعت دلیل اصلی استفاده از آن را ببنیم. علت آن چیست و چه کاری باید انجام شود؟ همانطور که Premiere Pro رشد و نمو می کند ، به نظر می رسد با این برنامه خواهید توانست کارهای خود را به اتمام برسانید. اما هر از گاهی می خواهید به جایی برسید که برای خلق صحنه ای کاملاً منحصر به فرد ، باید دقت و انعطاف بیشتری داشته باشید. این معمولاً پس از وارد شدن اثر در اثرها است. یکی از راه هایی که می توانم این تفاوت را برجسته کنم مقایسه Premiere Pro با Chisel و After Effects با Chisel است. هر دوی اینها ابزار برش هستند اما قطع چوب با چاقو برای شما دشوار خواهد بود و ممکن است نخواهید کسی را با اره بگذارید. و همه دلایل آن. After Effects ابزاری عالی برای مجموعه ای شگفت انگیز از عناصر برای تصاویر بصری و انرژی شما و همچنین مجموعه ای از جلوه های ویژه دیگر است.

بنابراین در اینجا ما روی دسک تاپ کامپیوتر هستیم و اولین کاری که می خواهیم انجام دهیم این است که در واقع پس از اجرای آخرین نسخه ، جلوه ها را به روز کنیم. برای این کار ، به حساب ابری خلاق خود بروید و مطمئن شوید هیچ به روزرسانی جدیدی در دسترس نیست. اگر همیشه وجود دارد ، لازم است که به روزرسانی کنید تا مطمئن شوید با مشکلی که به روزرسانی جدید قبلاً حل کرده است روبرو نیستید.

حالا که به روز هستید ، بیایید افتر افکت را باز کنیم. آنچه شما باید با آن استقبال کنید صفحه شروع است ، جایی که می توانید پروژه های قبلی را که کار کرده اید باز کنید یا یک پروژه جدید را شروع کنید. ما قصد داریم یکی از جدید خودمان را راه اندازی کنیم. بنابراین بر روی یک پروژه جدید کلیک کنید و شروع به کار کنید. از اینجا با رابط کاربری افتر افکت روبرو می شوید که اگر از Premier Pro استفاده می کنید ، باید کمی آشنا باشید. اما اگر شما ندانید که همه کارها چه کاری انجام می دهند و در کجا قرار دارند می تواند بسیار مهم باشد. بنابراین بیایید با بررسی هر یک از این تابلوها شروع کنیم. در اینجا پنجره پروژه را داریم. اینجاست که ما فیلم هایی را که با آنها کار می کنیم و همچنین ترکیباتی که این کلیپ ها به آنها می آیند ذخیره می کنیم. ما به سراغ ترکیبات بیشتری خواهیم رفت ، اما در این میان به ترکیباتی مانند سکانس در Premiere Pro فکر خواهیم کرد. فایلی که نمایانگر یک گروه رسانه ای است که شما روی آن کار می کنید.

ابتدا بیایید چند کلیپ بیاوریم تا ببینیم یک پروژه کاری چگونه است. برای انتخاب کلیپ ها ، روی پنجره پروژه دوبار کلیک کنید یا کلیپ ها را مستقیماً به پنجره پروژه بکشید و رها کنید.

حال بیایید به مانیتور ترکیب نگاهی بیندازیم. اینجاست که می توانید کارهای خود را مشابه مانیتورهای منبع و پروژه در Premiere Pro نمایش دهید. در حال حاضر هیچ چیزی نشان نمی دهد زیرا جدول زمانی ما خالی است. اما بیایید به سرعت بر روی یکی از عکسهای خود کلیک کنیم ، و می بینیم که این عکس ها عکس های ما را نشان می دهد. اما می بینید که یک برگه کوچک جدید برای مشاهده در اینجا ایجاد می کند. این به معنای عکاسی است زیرا ما به جای آنچه در جدول زمانی خود قرار دارد ، یک قطعه فیلم را مشاهده می کنیم. بنابراین در حال حاضر ، بیایید با کلیک کردن روی برگه ترکیب برای بازگشت به سراغ بیننده ترکیب خود برویم. بنابراین همین حالا پنجره ترکیب ما به ما نشان می دهد که می توانیم یک ترکیب کاملاً جدید ایجاد کنیم یا با استفاده از یک قطعه فیلم به عنوان نقطه شروع ، قطعه جدیدی ایجاد کنیم. من فقط قصد دارم با کشیدن فیلم های خود از پنجره پروژه به پنجره ترکیب ، یک فیلم جدید ایجاد کنم. و در اینجا ، عکس های ما اکنون در جدول زمانی ما قرار دارند.

و همانطور که احتمالاً می توانید بگویید ، جدول زمانی ما این کادر زیر است. عملکرد اصلی آن بسیار شبیه به جدول زمانی در نمایش برتر است. سر بازی را بگیرید و می توانید ببینید در ترکیب شما چه چیزی وجود دارد و حتی با فشار دادن نوار فاصله در زمان واقعی بازی کنید. اما این جدول زمانی دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیاری است که بعداً به آنها خواهیم رسید.

و سرانجام آخرین پنلی که ما در اینجا داریم ، پنل مختلف ما با انواع زبانه ها است که می توانیم در آنها ترکیب خود را تحت تأثیر قرار دهیم. مواردی مانند اطلاعات مربوط به عکس های ما ، طرح های صوتی ، جلوه ها و تنظیمات از پیش تعریف شده و موارد دیگر. و نحوه استفاده از همه این ویژگی ها را در فیلم های بعدی خواهیم آموخت. اما در حال حاضر ، بیایید به سرعت دو بخش آخر را مرور کنیم.

در اینجا در بالا سمت چپ باید ابزارهای مختلفی را ببینید که می توانید استفاده کنید. هر بار که روی ابزار دیگری کلیک کنید ، ماوس عملکرد متفاوتی برای کار با پروژه شما پیدا می کند.

برای دنبال کردن آموزش های بیشتر CLICK HERE را بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا